Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Powielin

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Powielin

Powielin,mazowieckie

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sąsiadujące działki budowlane zlokalizowane na terenie spokojnej wsi Powielin, gm. Winnica, powiat Pułtuski, oddalonej o około 12 km od Serocka i 30 km od Białołęki stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Zatory

Zatory(Powielin + 16 km)

117 260 zł1 066 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadam 14 działek budowlanych w uroczej i spokojnej miejscowości Zatory gmina Zatory. To miejsce, które łączy w sobie spokój i uroki wsi z wygodą szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Stefana Batorego

Legionowo(Powielin + 18 km)

1 550 000 zł138 m² 11 231,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Elegancki Dom Wolnostojący w Legionowie Komfort, styl i Doskonała Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w Legionowie przy ul. Batorego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Borowa Góra

Borowa Góra(Powielin + 11 km)

690 000 zł149,60 m² 4 612,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż lokal mieszkalny W budynku jednorodzinnym dwulokalowym oferta zawiera przykładowe wizualizacje! jakość wykorzystanych materiałów, zakres prac wykończeniowych oraz zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130,28 m² 5 365,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Oferta! nowość! Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia / Nietuzinkowy Design / loft 6 pokojowy dwupoziomowy / powierzchnia 130mkw to powierzchnia użytkowa / eko - pompa ciepła Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Radzymin(Powielin + 22 km)

585 000 zł67,93 m² 8 611,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w Radzymin, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 62 D, e, f, g mieszkania bezczynszowe, super rozkładowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do każdego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wieliszew

Wieliszew(Powielin + 13 km)

330 000 zł1 852 m² 178,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Wieliszewie - spokojna, zielona okolica Parametry i zalety nieruchomości: powierzchnia: 1.852 m (dz. Nr 781/6), działka w trzeciej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Powielin

Powielin,mazowieckie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy hałas, spaliny i korki chcą zamienić na śpiew ptaków i rechot żab. Wieś Powielin w powiecie pułtuskim to malownicze, wiejskie tereny pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Powielin

Powielin,mazowieckie

790 000 zł12 825 m² 61,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 12 825 m2 (ok. 42mx300m) z zabudowaniami we wsi Powielin gm. Winnica niedaleko Zegrza. Działka leży w pięknym, cichym miejscu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Powielin

Powielin,mazowieckie

55 000 zł1 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane po 0,10 i 0,11 ha.( 35,5 m x 34,0 m). Dobre miejsce do stworzenia siedliska lub budowy domów jednorodzinnych. Media:prąd i woda miejsca. Dobra komunikacja. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo(Powielin + 18 km)

1 049 000 zł128 m² 8 169,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! _________________________________ Kameralne osiedle składające się z trzech budynków w zabudowie Bliźniaczej chotomów 1 km od pkp Legionowo -przystanek Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo(Powielin + 18 km)

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Pańska

Czosnów(Powielin + 25 km)

54 200 zł1 084 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż las o powierzchni 1084 m , położona w miejscowości Augustówek, gmina Czosnów. Przeznaczenie: działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: zakaz zabudowy.